Informacje o firmie

Firma elektryczna działa na terenie Warszawy od. Główne założenia naszej działalności to rzetelność, profesjonalizm i odpowiedzialność w pełnym zakresie świadczenia usług.
Za główne cele postawiliśmy sobie pełną satysfakcję klienta, wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowe wykonywanie powierzonych zleceń. Posiadamy niezbędne wykształcenie, uprawnienia jak i praktyczne umiejętności co zapewnia rzetelną realizację zleconych prac o czym świadczą otrzymane referencje od naszych klientów.

Wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne w kamienicach, blokach, domach jednorodzinnych, mieszkaniach itp. Świadczymy również usługi w zakresie stałych konserwacji, awarii 24h, okresowych pomiarów instalacji elektrycznych i natężenia oświetlenia. Współpracujemy z administracjami, spółdzielniami, wspólnotami jak również instytucjami państwowymi, restauracjami i prywatnymi inwestorami. Prowadzimy konserwacje elektryczną 24h na dobę w wielu budynkach wspólnot mieszkaniowych jak również spółdzielni na terenie Warszawy oraz okolicznych miast i miejscowości.
Załatwiamy wszelkie formalności w zakładzie energetycznym począwszy od zgłoszenia rozplombowania licznika a skończywszy na zwiększeniu przydziału mocy i uzgodnieniu projektu wykonanego przez naszą firmę.

Terenem naszego działania jest przede wszystkim Warszawa i jej okolice.
Pomiary elektryczne i pomiary natężenia oświetlenia wykonujemy w całym kraju.

Certyfikaty